NTKS z Wrocławia jak co roku zaprasza 17  listopada 2018 na obchody Volkstrauertag /Dzień Żałoby Narodowej/ we Wrocławiu i Nadolicach Wielkich.
Zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach w Parku Pamięci w Nadolicach Wielkich oraz  na tematyczny wykład w siedzibie NTKS.


PROGRAM

10:00              wyjazd do Nadolic Wielkich zbiórka przy hotelu Wrocław
11:00-12:00   obchody na cmentarzu w Nadolicach Wielkich
13:00              powrót do Wrocławia, ciepły posiłek w siedzibie NTKS
13:30              tematyczny wykład  


Udział w uroczystości jest bezpłatny – prosimy o zapisy telefonicznie, mailowo lub osobiście w godzinach pracy biura.

„źródłem finansowania projektu są środki Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec za pośrednictwem Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce”

Start Aktualności Machst du mit?
Machst du mit?
Wpisany przez Janusz Kamiński, poniedziałek, 24 września 2012 20:37

STREFA MŁODZIEŻY – JUGENDZONE

Młodzież Mniejszości Niemieckiej zaprasza na IV Festiwal Kultury Mniejszości Niemieckiej we Wrocławiu – Energia, młodość, kreatywność – znajdź nas w Hali Stulecia! W jednym miejscu czekają na Ciebie: spotkania z niesamowitymi ludźmi, informacja o aktualnych projektach, wspólna zabawa, inspiracja na przyszłość.
BAŃKI MYDLANE – bajkowe, bańkowe, kolorowe inspiracje, czyli spełnij swoje dziecięce marzenia. Puszczaj z nami bańki i poczuj dziecięcą radość…

PRZYBIJ PIĄTKĘ FLADZE – stwórz z nami monumentalne, kolorowe, inspirujące dzieło sztuki. Ponad 70 m2 tkaniny czeka na Twoją dłoń...

AFTER-HEINO-PARTY – muzyczna inspiracja, czyli spotkanie ze współczesną muzyką, a występować będzie zespół Brand New Cadillacs.
Start 21:00, Klub Nietota (ul. Kazimierza Wielkiego 50), wstęp wolny!

realizacja projektu była możliwa dzięki wsparciu

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 02 października 2012 13:34