NTKS z Wrocławia jak co roku zaprasza 17  listopada 2018 na obchody Volkstrauertag /Dzień Żałoby Narodowej/ we Wrocławiu i Nadolicach Wielkich.
Zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach w Parku Pamięci w Nadolicach Wielkich oraz  na tematyczny wykład w siedzibie NTKS.


PROGRAM

10:00              wyjazd do Nadolic Wielkich zbiórka przy hotelu Wrocław
11:00-12:00   obchody na cmentarzu w Nadolicach Wielkich
13:00              powrót do Wrocławia, ciepły posiłek w siedzibie NTKS
13:30              tematyczny wykład  


Udział w uroczystości jest bezpłatny – prosimy o zapisy telefonicznie, mailowo lub osobiście w godzinach pracy biura.

„źródłem finansowania projektu są środki Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec za pośrednictwem Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce”

Start Aktualności Jesienne filcowanie w NTKS Wrocław
Jesienne filcowanie w NTKS Wrocław
Wpisany przez Janusz Kamiński, środa, 14 listopada 2012 13:01

Zapraszamy na warsztaty filcu podczas którego postaramy się wspólnie odkryć, przy zastosowaniu jednej z najstarszych technik, w jaki sposób z kolorowego filcu można wyczarować modne akcesoria oraz fantastyczne elementy dekoracyjne.

Stworzymy własnymi siłami oryginalną biżuterię z filcu.

Przy pomocy doświadczonego referenta wspólnie poszukamy inspiracji, na jesień i zimowy czas, na prezent czy dekorację, na wspólnie w miłej atmosferze spędzony czas w siedzibie NTKS, przy ulicy Sperów 12.

Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych członków już 18 listopada od godziny 14.00 do 17.30. Ilość uczestników jest ograniczona! Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Realizacja projektu byłą możliwa dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Spraw Wewnętrzych Republiki Federalnej Niemiec oraz Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce.

 

Poprawiony: środa, 14 listopada 2012 13:07