Zapraszamy wszystkich członków Niemieckiego Towarzystwa Kulturalno-Społecznego we Wrocławiu na zebranie członkowskie dnia 04 września 2019 o godz. 16 00 (środa) w siedzibie NTKS przy ul. Saperów 12.

Start Aktualności W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia
W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia
Wpisany przez M.Ch., środa, 21 listopada 2012 08:47

zdjęcie Za oknami jeszcze jesienna szarówka ale Święta Bożego Narodzenia i poprzedzający je okres adwentu zbliżają się do nas szybkim krokiem. Już teraz zapraszamy wszystkich naszych członków na spotkania organizowane przez nas w tym ważnym okresie:

 

- 1 grudnia (sobota) - godz. 14:00 siedziba NTKS - Spotkanie Adwentowe - w sobotę poprzedzającą pierwszą niedzielę adwentu w naszej siedzibie odbędzie się tradycyjne Spotkanie Adwentowe, na którym nie zabraknie wspólnych śpiewów, pysznych pierników i miłej atmosfery. Przygotowaliśmy dla Państwa również muzyczny prezent - występ zespołu "Proskauer Echo"

- 7 grudnia (piątek) - godz. 17:00 siedziba NTKS - Mikołaj dla dzieci - zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 12 lat na zabawę mikołajkową. Chodzą słuchy, że wszystkie wnuczki i prawnuczki naszych członków były bardzo grzeczne, więc Mikołaj nie przybędzie do nas z pustymi rękami

- 15 grudnia (sobota) - godz. 14:00 Klasztor Sióstr Marianek - Ekumeniczne spotkanie adwentowe - czyli wspólne świętowanie niemieckojęzycznych ewangelików i katolików z Wrocławia

Swoją obecność na wszystkich uroczystościach prosimy zgłaszać w biurze NTKS, telefonicznie lub mailowo.

Poprawiony: środa, 21 listopada 2012 09:13