W świątecznie udekorowanej sali 8 grudnia o 14:30 spotkali się członkowie i sympatycy Niemieckiego Towarzystwa Kulturalno-Społecznego, by wspólnie świętować adwent.

Bernadeta Szyszka, uroczyście zapaliła pierwszą świeczkę na wieńcu adwentowym, dając tym samym znak rozpoczęcia wspólnego świętowania. Następnie przewodnicząca NTKS, Renata Zajączkowska, z ogromną radością powitała wszystkich obecnych. Po jej słowach nastąpiły błogosławieństwa z ust duszpasterza ks. Mariana Arndta. Również obecny na spotkaniu Konsul Generalny Niemiec Pan Hans Jörg Neumann złożył życzenia wszystkim członkom Niemieckiego Towarzystwa Kulturalno-Społecznego.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne kolędowanie. Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec.

Start Aktualności Roczne spotkanie członkowskie
Roczne spotkanie członkowskie
Wpisany przez Administrator, czwartek, 25 sierpnia 2011 10:21

zdjęcieZebranie roczne Niemieckiego Towarzystwa Kulturalno-Społecznego we Wrocławiu.

W sobotę, 13 kwietnia, w Domu Spotkań NTKS we Wrocławiu odbyło się Roczne Zebranie Członkowskie. Przy licznie zgromadzonych Pani Przewodnicząca zarządu Renata Zajączkowska przedstawiła sprawozdanie merytoryczne z działalności w roku 2012.

 

Podczas sprawozdania zostały przedstawione wszystkie wydarzenia przygotowane przez NTKS. Pod koniec wystąpienia Pani przewodnicząca podziękowała wszystkim aktywnym i zaangażowanym członkom za pomoc w działalności Towarzystwa. Sprawozdanie finansowe skrupulatnie przygotowane i przedstawione przez Panią Edith Pischczan, skarbnik Niemieckiego Towarzystwa we Wrocławiu, pokazało jak wiele zadań i obowiązków stoi przed członkami zarządu.

Praca zarządu została oceniona przez członków obecnych na zebraniu pozytywnie. Tradycyjnie jeszcze długo po części oficjalnej trwały rozmowy i dyskusje.

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2013 09:34