Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Niemieckiego Towarzystwa Kulturalno-Społecznego we Wrocławiu do naszej siedziby w środę, 19 września o godz. 16:00, na  spotkanie członkowskie, którego tematem przewodnim będą dożynki.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich obecnych na kawę i ciastka!

Start Aktualności „Breslau na ścianach Wrocławia”
„Breslau na ścianach Wrocławia”
Wpisany przez Praktikant, wtorek, 13 czerwca 2017 08:36

8.07 | 13:00 | NTKS Wrocław | Niestety na razie nie prowadzimy dalszych zapisów. | W programie warsztat fotograficzny oraz spacer ulicami miasta pod okiem instruktora fotografii (Michał Jakubowicz, Uniwersytet grafika swps) i przewodników (Adam Kuźniec, NTKS i Stefan Höber).

Warsztat fotograficzny będzie w NTKS, ul Saperów 12, 8 lipca, o godzinie 13:00.

Spacer będzie 9 lipca, od godziny 11:00 do 14:00.

 

Razem z Michałem Jakubowicz, Adamem Kuźniec i Stefanem Höber udamy się na spacer śladami niemieckiej historii miasta i szukamy Breslau na ścianach Wrocławia.

Na końcu projektu chcemy wydrukować pocztówki z najlepszymi zdjęciami.

Limit miejsc na spacer ograniczony do 20 osób. Chętne osoby proszę o kontakt na mail ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). W tytule proszę napisać "Projekt fotograficzny", a w treści proszę podać swoje imię i nazwisko. Udział w spacerze za wykupieniem cegiełki w cenie 10 zł.

Poprawiony: środa, 14 czerwca 2017 09:11