W świątecznie udekorowanej sali 8 grudnia o 14:30 spotkali się członkowie i sympatycy Niemieckiego Towarzystwa Kulturalno-Społecznego, by wspólnie świętować adwent.

Bernadeta Szyszka, uroczyście zapaliła pierwszą świeczkę na wieńcu adwentowym, dając tym samym znak rozpoczęcia wspólnego świętowania. Następnie przewodnicząca NTKS, Renata Zajączkowska, z ogromną radością powitała wszystkich obecnych. Po jej słowach nastąpiły błogosławieństwa z ust duszpasterza ks. Mariana Arndta. Również obecny na spotkaniu Konsul Generalny Niemiec Pan Hans Jörg Neumann złożył życzenia wszystkim członkom Niemieckiego Towarzystwa Kulturalno-Społecznego.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne kolędowanie. Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec.

Start Aktualności Ogłoszenie o pracę
Ogłoszenie o pracę
Wpisany przez Praktikant, wtorek, 21 maja 2019 10:03

Niemieckie Towarzystwo Kulturalno-Społeczne we Wrocławiu jest organizacja pozarządową mniejszości niemieckiej skupiającą się na działalności kulturalnej, edukacyjnej oraz społecznej. Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowo-merytorycznego w wymiarze ¾ etatu, zatrudnienie od dnia 01.07.2019

 

Obowiązki pracownika :

- obsługa sekretariatu

- organizowanie bieżącej pracy biura

- przygotowanie wniosków projektowych i realizacja projektów skierowanych do członków

stowarzyszenia oraz ich rozliczanie

- aktualizacja informacji na stronie internetowej

Wymagania :

- znajomość języka niemieckiego

- posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel )

- umiejętność samodzielnej pracy

- komunikatywność

Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w środowisku dwujęzycznym

- udział w ciekawych projektach

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres :

Niemieckie Towarzystwo Kulturalno-Społeczne we Wrocławiu

ul. Saperów 12

53-151 Wrocław

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych  przez Niemieckie Towarzystwo Kulturalno-Społeczne we Wrocławiu zgodnie z przepisami RODO oraz właściwymi przepisami krajowymi, w celu i w zakresie niezbędnym dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji’’.

 

 


Poprawiony: wtorek, 21 maja 2019 10:31